Visualiseering: Maskavas iela Riias

Siin on projekt, millega eriolukorra ajal algust tegime. Eesmärgiks oli luua renderdusi, et tekitada uus reaalsus rajoonis, mis ehitati üle 100 aasta tagasi Riia linnas Lätis. Olemasolevale linnaosale uue atmosfääri andmiseks soovisime sulanduda kavandatavate kinnisvaraarendusega, lõhkumata seejuures arhitektuurilise ümbruse võlu.

Klientide soov oli näidata oma kinnisvara turunduskampaanias rohkem ajaloolist piirkonda, nii et olemasolevate hoonete taasloomine moodustas suure osa 3D-visualiseerimistööst.

Sellise üksikasjaliku stseeni abil saime mängida tüüpilise Balti ilmaga erinevate vaatenurkade, vaatepiltide ja meeleoludega.

Enamasti kasutasime meie enda materjalide kollektsiooni; mõned materjalid taasloodi protseduuriga, et tagada pindade tõetruudus. Samuti rakendasime pistikprogrammi #railclone tavalistele struktuuridele nagu aknad, rõdud, postid jne.

Ehkki need visuaalid loodi teises riigis asuvast kinnisvarast eriolukorra ajal, ei erinenud tööprotsess tavapärasest, kuna enamasti töötamegi klientidega digitaalselt suheldes. Tänavavaateid uuriti rakenduse Google Maps kaudu ja analüüsiti ka Instagrami asukohamärgendit, et mõista kohalike inimeste ettekujutust piirkonnast.