CG animatsioon

Pilt võib olla väärt tuhat sõna, kuid video tekitab emotsioone ja ehedaid tundeid.

Eelseisva projekti video võib kõnetada teie kliendi südant, mis muudab müügilepingu sõlmimise palju lihtsamaks.

Kaasahaarava videoga saate kutsuda oma kliendi majaga tutvuma, kus ta näeb nii hoone sisemust kui ka välimist osa. Nad saavad tutvuda koridoridega, piiluda läbi uste, uurida erinevaid ruume, nautida akendest avanevaid vaateid, sisustusdetaile lähemalt uurida ja aias või lähedal asuvas pargis ringi uidata.

Saate suunata oma kliendi tähelepanu kõigele, mida valite. Video räägib nende emotsioonidest ja tekitab tunde, et see, mida nad vaatavad, on juba olemas.

Video pakub lugematuid võimalusi. Saame luua lühikese virtuaalse ringkäigu või haarava jutuliiniga mini-mängufilmi. Tänapäeva tehniliste võimaluste abil saame peaaegu mitte millestki luua visuaalseid lahendusi, mis tunduvad äärmiselt reaalsed.
Kas teadsite, et paljud Hollywoodi filmid, mis tunduvad väga realistlikud, on filmitud kohtades, mida pole olemas, või näitavad asju, mida seal pole – nt Voldemorti kuulus nina Harry Potteri sarjas on selge CG animatsioon. Suurepärane videodisainer suudab luua maailma, mis ei erine päris elust.
Tänapäeva graafilise disaini tehnoloogia on nii kõrge kvaliteediga, et sageli pole võimalik öelda, kas pilt on filmitud tegeliku kaameraga või loodud stuudios.

Short property CG animation

Näited meie tööst:

Video võimaldab kuvada kujutletud esemeid koos kujuteldavate sündmustega ja luua seeläbi võimsa visuaalse kogemuse, mis räägib teie kliendi lootustest ja unistustest.

Leidke tee oma kliendi südamesse ja püüdke tema tähelepanu kokkuvõtliku ja kaasahaarava videoga. Võtke meiega ühendust juba täna!

Muud teenused