Eksterjööri 3D kujutis

Näidake maailma, mida veel ei eksisteeri

Unustage pikad kirjeldused ja 2D joonised! Näidake oma kliendile tulevikku, esitades kavandatud hoonet ja selle ümbrust fotorealistlikus 3D-maailmas!
Palju lihtsam on esitada visuaalset, tõetruu eset, kui kirjeldada kontseptsiooni millestki, mida veel pole. Rääkimata sellest, et 3D-visualiseerimine aitab teil jõuda täiendavate investoriteni ja muuta müüki sujuvamaks.

Peenemad detailid ja proportsioonid

Hoone tüüp või suurus ei oma tähtsust – saame ellu äratada hubase suvila, teie unistuste restorani, kontorihoone, tehase või massiivse mitme korrusega pilvelõhkuja.

Teie klient või partner näevad hoone peenemaid detaile ja proportsioone, värvi, struktuuri ja kasutatud materjale. Saate lisada täiendavat nüanssi, visualiseerides ka konteksti – lisage lopsakad aiad, maalilised teerajad, laste mänguväljakud, puhkealad jne.

Ja ärge unustage kõige olulisemat – pilt näeb välja sama tõeline kui elu ise.

Linnamae_final_3d Visualization

Välise 3D-renderduse eelised

  • Säästke aega ja raha – pildi muutmine kliendi vajaduste rahuldamiseks on kiire ja lihtne.
  • Hankige võimas turundustööriist – kasutage visuaale oma reklaamides, kataloogides ja plakatitel.
  • Püüdke täiendavate investorite tähelepanu – objekti pilt annab projekti idee palju paremini edasi kui selle kirjeldus.
  • Kiirendage oma müüki – inimesed töötlevad visuaalset teavet palju kiiremini kui pikki kirjeldusi.
  • Vältige selliseid vestlusi nagu: “Aga ma arvasin, et see näeb välja teistsugune.” Kui teil on objektist visuaalne pilt, ei saa keegi öelda, et ta mõistis teid valesti.
  • Vältige vaidlusi töövõtjatega ja võimalikke ehitusvigu. Kui töövõtjal on lisaks tehnilistele joonistele projekti visuaalne pilt, on ehitustööd kiiremad ja kvaliteetsemad. Samuti jääb vähemaks vaidlusi.

Kaasahaarav pilt tulevikust köidab vaataja tähelepanu palju paremini kui ükski 2D joonis või kirjeldus.

Näited meie tööst:

Elustage oma projekt ja näidake seda täies hiilguses!


Muud teenused