Interjööri 3D kujutis

Kaasake oma klient võimsa visualiseerimisega

Interjööri 3D-visualiseerimine aitab suurendada teie müüki eelseisva projekti jaoks. Loodud pilt on väga realistlik ja võimaldab teil suhelda oma klientidega nende emotsioonide ja soovide kaudu.

3D visuaal võimaldab teil esitada kliendile või koostööpartnerile fotorealistliku sisekujunduse eelvaate juba ammu enne ehitusprotsessi lõppu. Saate tutvustada hoone erinevaid tsoone ja sisekujunduse valikuid ning visualiseerida materjale, tekstuure, värve, valgustust, mööblit (ka selle paigutust) ja palju muud.
3D-visualiseerimine on osutunud tõhusaks vahendiks ka mööblitootjatele – saate oma tooteid atraktiivses keskkonnas näidata ja luua pildi unistuste kodust.
3D-visualiseerimine sarnaneb fotopildiga – aitame teil luua realistliku pildi tulevikust!

Interjööri 3D-renderdamise eelised

  • Suurendage oma müüki. Teie klient saab sõna otseses mõttes valmis projekti visuaalselt oma silmaga näha ja te ei kuule enam kunagi sellist lauset: “Oh, aga ma arvasin, et see näeks välja teisiti.” 3D-renderdamisel kasutame tegelike interjöörielementide pilte ja selle tulemusena on pilt äärmiselt realistlik.
  • Vältige vaidlusi töövõtjatega ja kõrvaldage ehitusvead. 3D-pildid võivad olla ehituse ja kujunduse juhendmaterjalid. Kui töövõtjal on viitamiseks visuaalne pilt, võite olla kindel, et viimistlus- ja paigaldustöödes on vähem vigu.
  • Säästa aega. 3D visuaale on lihtne jagada ja muuta. Objekti tutvustamisel saatke kliendile lihtsalt fail. Kui klient soovib mõningaid muudatusi teha, saate tellida uue visuaali – see on kiire ja lihtne.
  • Säästa raha. 3D-visuaalid töötavad visanditena, mida saab hõlpsasti kohandada vastavalt kliendi soovidele. Soovitud lahenduseni on võimalik jõuda ilma reaalsetesse disainiobjektidesse investeerimata. 3D-visualiseerimisprotsessi ressursitõhusus on eriti praktiline, kui klient soovib projektis muudatusi teha, mis juhtub 90% ajast.
  • Hankige võimas turundustööriist. Loodud pilti saate kasutada oma reklaamides, kataloogides ja plakatitel.


Saame luua ka liikuva pildi – 360 ° vaade toob teie kavandatud interjööri omadused välja, isegi parem kui staatiline visuaal.


On levinud eksiarvamus, et 3D-visuaalid näivad kunstlikud. Vastupidi, hästi kujundatud 3D-pilt on fotorealistlik kunstiteos, mis kehastab kogu teatud ruumi atmosfääri. 3D visuaalid sobivad suurepäraselt ka turunduseks – nende abil saate müüki lihtsustada ja parandada.

Näited meie tööst:

Elustage oma projekt! Võtke meiega ühendust juba täna!

Muud teenused