Siin on tõestus, et hea visuaallahendus kiirendab uusarenduse eelmüüki 5 korda!

Liven Kinnisvara korterid said enamjaolt müüdud juba enne kui välitööd valmis said.
Kuidas see võimalikuks osutus? Väga lihtne! Nad tellisid objektile maailma tasemel visuaallahendused juba objekti planeerimisjärgus!

Soovite sama tulemust? Yellow Studio aitab rõõmuga!

Alustada tasub algusest!

Et projekti detailidest, tööprotsessist ja eesmärkidest üheselt aru saada alustasime koosolekutest. Liveni turundusosakonna esindaja, arhitektide ja sisekujundajaga arutasime läbi millist õhkkonda antud projekt peaks edasi andma, milline on turunduskontseptsioon, millised objekti põhilised müügiargumendid ja milline on potentsiaalsete ostjate väärtuste pakett.

Panime kokku lähtematerjalid – alginfo arhitektilt, sisekujundajalt, maastikukujundajalt, et saaksime plaanitavast projektist võimalikult täpse visuaalse pildi luua. Valminud lähteülesande aluse alustasime tööd.

“3D visuaallahendused on kinnisvara müügis ja turunduses juba niivõrd oluliseks ja asendamatuks muutunud, et ilma nendeta ei ole mõtet alustadagi. Kuna soovime oma klientidele müüa ausat lahendust ning võimalikult täpselt edasi anda seda, mida ta ostab, siis Väike Tallinn projekti käigus otsustasime Yellow Stuudiost tellida täislahenduse – 3D pildid, videod ja VR-tuuri.”

Alina Kester

Liven AS loovjuht

Interjööri ja eksterjööri 3D kujutis

Interjööri ja eksterjööri 3D kujutis võimaldas Liveni kliendil uurida ruumide sisekujundust ja hoone välisilmet, aeda ning ümbritsevaid objekte ruumiliste vaadetena.

Mida me tegime?

 • Valmistasime esimese eelvaate kaamera vaatenurkade ja üldise arhitektuurilise kontseptsiooni ning olulisemate maastikukujunduselementide kinnitamiseks.
 • Valmis värviline ja tekstuuridega eelvaate, et kinnitada tekstuuride, värvide ja materjalide geomeetria demovalgustusega.
 • Tihe koostöö Liveniga erinevate kommentaaride ja ettepanekute osas.
 • Valmistasime lõpliku vaate eelversiooni, et Liveni saaks olla kindel, et lõplik versioon on täpselt selline nagu ta soovib.
 • Viimistlesime detailid ning andsime töö üle.
Ilma 3D visuaalita objekti eelmüüki ei toimu.

CG animatsioon

CG animatsioon loob objektist veelgi parema ettekujutuse – hüperrealistlik liikuv pilt lisab ruumilisust, õhkkonda ja meeleolu ning esitleb veel valmimata objekti väga reaalsena.

Liveni sooviks oli saada ülevaatlik videolahendus erinevatest korteritest.

Mida me tegime?

 • Vastavalt lähteülesandele lõime kontseptsiooni ja süžeeskeemi, milles on kuvandi kujul kaadrid animatsiooni olulisematest osadest.
 • Seejärel valmis n.ö. täispikk toorversioon, et anda Livenile parem ülevaade sellest kuidas film voolab, millises tempos jõutakse oluliste hetkedeni ja üleminekuteni ning kuidas üldine arhitektuuriline kontseptsioon välja näeb.
 • Põhikontseptsioon ja visuaallahendus kinnitatud, valmistasime esimese värvilise ja tekstuuridega eelvaate.
 • Järgnes etapp tihedat koostööd Liveniga muudatusettepanekute osas.
 • Valmistasime madala resolutsiooniga MP4-faili filmi lõplikuks kinnitamiseks ja viimaste muudatusettepanekute tegemiseks.
 • Esitasime valmis video.
Soovite veel valmimata hoonest ägedat videot?

VR lahendus on kinnisvaraturunduse parim ostuotsuste kiirendi!

Alina kommentaar Livenist:

“Meie poliitika on olnud VR tuure luues olla võimalikult aus ning rõhuda mitte niivõrd turunduslikule klantspildile, vaid näidata ausalt ära kus paiknevad näiteks ventilatsioonisüsteemid jms oluline taustinfo, mis müüki just ei kiirenda, kuid teeb selle oluliselt ausamaks. Samuti on VR tuuril inimesed palju julgemad siseviimistlusvalikutes, kuna korteris sees olles on tunnetus siiski hoopis teine kui 3D pilti vaadates.”

Mida me tegime?

 • Kinnitasime Liveniga tööulatuse, kontseptsiooni, lähteülesande ja stsenaariumi.
 • Kogusime algmaterjali erinevate sisekujunduslahenduste kohta.
 • Valmistasime kaadriplaani ja esimese ülevaatliku ekraaniseade üldise arhitektuurilise kontseptsiooni ja maastikukujunduse elementide kinnitamiseks.
 • Tihedas koostöös Liveniga muutsime veidi lähtenurki ja täiendasime esialgset kavandit.
 • Valmistasime värvilise ja tekstuuridega eelvaate koos kõigi viimistlusvalikute ja juhtseadme funktsioonide eelvaatega. Valmisid alternatiivsed sisekujunduslahendused.
 • Valmis lõplik ekraaniseade koos detailitäpsete kujunduselementidega.
 • Andsime üle installeerimiseks valmis andmefailide paketi.

Liven soovis, et tema klient saaks objektist võimalikult täpse ülevaate ning ühtlasi saaks mugavalt valida erinevaid sisekujunduselemente ning värve – VR lahendus on sellistel puhkudel ideaalne!

Interaktiivne keskkond lubab kliendil „mängida“ eelpakutud disainlahendustega, uurida ning muuta sisearhitektuuri nüansse ja tunnetada kuidas talle meeldiks just sellises korteris või majas elada. Virtuaalne reaalsus loob väga realistlikuna tunduva keskkonna ning kiirendab kliendi ostuotsuse tegemist märgatavalt.

“VR-tuur osutus erakordselt populaarseks ja tegelikult on see ka parim vahend soetatava kinnisvaraga tutvumiseks – inimene saab ruumis ringi liikuda, uurida maja omas tempos ja tunnetada kuidas talle meeldiks sellises keskkonnas eldada. Kõige erakordsemaks pidasid kliendid võimalust „vaadata“ ka aknast välja ning saada täielik ettekujutus maailmast, mis neid antud hoones elades ees ootab. Tuli välja, et VR lahendusi oleks mõistlik veelgi intensiivsemalt kasutada – olime tellinud VR-tuuri majale ja mõnele korterile kuid paljud soovisid siiski vastust küsimusele mis täpsemalt just tema soovitud korteri sees ja akna taga toimub. Ilmselt peame edaspidi mõtlema täielikule VR lahendusele.”

Alina Kester

Liven AS loovjuht
Ka teie valmiv objekt väärib asjatundlikku VR lahendust!

Täpne eeltöö ja tihe koostöö on hea lõpptulemuse alus.

Hea töö valmib kiirelt, kui mõlemad pooled on projekti täielikult pühendunud, algmaterjalid on päevakajalised, eesmärgid selged ning infovahetus operatiivne – vaid nii saame pakkuda lahendust, mis teile ja teie kliendile tõepoolest meeldib.

Rääkige meile oma plaanitavast projektist ning koos leiame parima lahenduse kuidas seda visuaalselt presenteerida!