VR (virtuaal reaalsus)

Positiivne kogemus on kõige võimsam müügiargument

VR (või virtuaal reaalsus) lisab teie kinnisvaraesitlusele uue mõõtme ja see muudab müügi lihtsamaks ja kiiremaks.

VR tuur on uskumatu müügiargument, kuna see võimaldab kliendil tunnetada kogemust ja sellest osa võtta.
Virtuaalne reaalsus võimaldab kliendil saada keskkonna osaks ja tajuda, mis tunne oleks elada esitletavas majas või korteris.
Kujundame keskkonna, mis tundub peaaegu sama reaalne kui füüsiliselt ruumis viibimine. Klient saab hoones ringi käia, nagu oleks see valminud. Nad saavad ekselda läbi hoone või korteri, piiluda erinevatesse ruumidesse ning võtta aega nende võrdlemiseks ja analüüsimiseks. Võimalik on tekstuure lähemalt uurida, näha, kuidas värvid erinevates valgustingimustes välja näevad, ja kontrollida interjööri erinevate nurkade alt. Samuti võib klient soovida asuda sisekujundaja rolli ja sel juhul on neil võimalik vaid mõne klikiga lihtsalt tapeet vahetada või mööblit ümber paigutada.
VR on kiire, lihtne ja ressursitõhus viis kliendile ideaalse lahenduse leidmiseks ning see muudab müügilepingu sõlmimise palju lihtsamaks.

Dental Clinic VR by Yellow Studio

Näited meie tööst:

VR on kinnisvara müügi viimane trend. See on visualiseerimise kuningas ja see loob esmamulje reaalsest kogemusest, mis võib jätta vaatajaid sõnatuks.
Emotsionaalsel tasandil loob virtuaalne ringkäik kliendi ja objekti vahel tugeva sideme, mis teeb ostuotsuse tegemisel neile “ei” ütlemise väga keeruliseks.

Pöörake kliendi kogu tähelepanu ja tellige oma kinnisvaraobjektile VR-ekskursioon!

Muud teenused